Cyklobus Děčín

vanPřeprava cyklistů, která není závislá na žádném jízdním řádu nabízí menším skupinkám, ale i jednotlivcům individuální trasu a čas odjezdu. Cyklisté si sami stanoví odkud, kam a kdy pojedou. Naše vozidla vyzvednou cyklisty v místě bydliště, v ubytovacím zařízení nebo na domluveném místě. Cyklisté nemusí tedy sledovat jízdní řády, hledat zastávku cyklobusu a přizpůsobovat jejich plán jízdnímu řádu, ale mohou odjíždět dle svého plánu, nastoupit a vystoupit kdekoliv.


Cyklotaxi

Cyklotaxi je služba určená pro cyklisty, kteří nedojedou kam chtějí nebo kam potřebují dojet. Většinou se jedná o nepříznivé počasí, neodhadnutí vzdálenosti, defekt nebo jiné nepředvídatelné události na trase.


Fotogalerie
Naše vozidla Nakládka kol na labském nábřeží v Děčíně Nakládka kol u ubytovacího zařízení Nakládka kol u ubytovacího zařízení Nakládka kol u ubytovacího zařízení Nakládka kol u ubytovacího zařízení Dolní stanice lanovky na Medvědín Vykládka kol v obci Sněžník u Děčína Nakládka kol Sněžník u Děčína Přeprava Handbiku Přeprava jízdních kol Nakládka na labském nábřeží Doubice Sněžník Nakládka kol u hotelu Formule U Hotelu NH Dresden Labská bouda Labské nábřeží v Děčíně Labské nábřeží v Děčíně Nakládka kol v Děčíně Přeprava dvoukol Sněžník Dolní stanice lanovky na Medvědín U Hotelu NH Dresden Náměstí v Hostinném Přeprava kol Špindlerův Mlýn Upevnění kol a tandemu Labské nábřeží v Děčíně Přeprava handbike na Janovském trháku Přeprava jízdních kol Vlek na kola Nakládka u ubytovacího zařízení Děčínský Sněžník Nakládka v Děčíně Přeprava jízdních kol Labské nábřeží v Děčíně Nakládka jízdních kol v Drážďanech Labské nábřeží v Děčíně Labské nábřeží v Děčíně Labské nábřeží v Děčíně Špindlerův Mlýn Přeprava dvoukol Nakládka u ubytovacího zařízení